Telewizja Cyfrowa HD w Twojej Sieci

Z nami Twoje sieć wygra z konkurencją.


POZNAJ NASZĄ OFERTĘ!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

 • 1

  NIEZALEŻNOŚĆ ORAZ WŁASNA OFERTA PROGRAMOWA

  Możliwość konfiguracji własnej oferty konkurencyjnej na lokalnym rynku to przewaga nad innymi. Jesteś zawsze pierwszy,
  decydujesz sam
  odpowiadając na zapotrzebowanie Twoich klientów.

 • 2

  BRAK OPŁAT ZAKUPU SYGNAŁU ORAZ WYNAJMU DEKODERÓW

  Brak miesięcznych opłat które musisz płacić drugiej firmie sprzedając telewizję cyfrową. Nasze rozwiązanie pozwala pozbyć się większości kosztów.

 • 3

  PUNKTOWY UPGRADE SIECI

  Inwestuj tam gdzie jest zapotrzebowanie oraz osiągasz zwrot z inwestycji. Nie musisz wymieniać całego sprzętu aby uruchomić telewizję cyfrową, "ostatnia mila" już nie jest problemem.

 • 4

  NISKIE KOSZTY WDROŻENIA

  Kompaktowa stacja czołowa to niewielki wydatek, umożliwi transmisje telewizji cyfrowej w światłowodzie.
  To wszystko od strony operatora.
  Telewizję cyfrową podłączasz używając naszych balunów TV+Internet

 • 5

  SPRAWDZONA TECHNOLOGIA

  Dysponujemy doświadczeniem oraz sprzętem do produkcji balunów TV+Internet, Sprzedajemy rozwiązanie znanych firm.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

DLACZEGO MY

Oto zalety, które wyróżniają nas na tle podobnych rozwiązań.

JAKOŚĆ FULL HD

Z naszym sprzętem wprowadzisz kanały Full HD.

PAKIETY TELEWIZJI CYFROWEJ

Dynamiczne tanie pakiety TV, szyte na miarę Twoich klientów

KONKURENCYJNE CENY

Właściwa oferta to atrakcyjne ceny pakietów.

ZAUFANIE KLIENTÓW

Dbamy o zadowolenie naszych klientów i ich rekomendację.

JAK WYGRAĆ Z KABLÓWKĄ?

Pracujemy z sieciami kablowymi od 20 lat. Znamy wszystkie aspekty ich działania kosztowe jak i różne modele biznesowe. To pozwala nam prognozować jak będzie zmieniać się rynek telewizji cyfrowej i zachowania klientów odnośnie tv na żądanie.

 

Wszystkie sieci kablowe zwiększają ofertę programową w paczkach jednakże coraz więcej programów o takiej samej tematyce w paczce powoduje, że klienci nie zwracają na nie uwagi a jedynie „przelatują” przez z nie pilotem.

 

To co wartościowe dla klienta to kilka, kilkanaście znanych i dobrych programów np. Discovery,Planet,TVN24,MTV,TVN TURBO, Eurosport, Ale Kino itp. reszta która jest darmowa w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T czyli TVP1,TVP2,TVN,POLSAT,TV PULS,ESKA TV może być odbierania niezależnie z instalacji zbiorczych czy indywidualnych anten.

 

W ten sposób sumując darmowe programy telewizji naziemnej (23 programów) oraz programy premium z naszych paczek (60 programów) możemy skonfigurować ofertę mającą najlepsze i najbardziej poszukiwane programy w najniższej cenie za całą paczkę.

 

Warto wiedzieć, iż klienci szukający programów na żądanie zazwyczaj oglądają je przy pomocy Internetu z popularnych portali VOD czy z youtube.com. Pojedynczy operator nie jest w stanie zgromadzić, choć część filmów w usłudze VOD, które są dostępne w sieci za darmo. Dlatego nakłady na własne usługi VOD są bardzo ryzykowne i mało zyskowne.

 

Z naszego doświadczenia jedynie dobrze dobrane programy w paczkach przy dobrej cenie są wstanie przyciągnąć dużą liczbę klientów od kablówek a Internetu pozwala uzyskać dostęp do filmów na żądanie.

 

 

 

 

HD TV dla Operatora Internetowego

 

iptv_modernizacja_sieci_internetowejWiększość dostawców Internetu zastanawia się nad wprowadzeniem do oferty telewizji HDTV cyfrowej dostarczanej w technologii IPTV, co wiąże się z inwestycjami na różnych płaszczyznach.

IPTV wymaga modernizacji sieci tak, aby był możliwy przesył strumieni programów do każdego abonenta w każde miejsce przypięcia do sieci. Wymagane zmiany to przebudowa całej sieci na raz do technologii optycznych PONowskich ( Passive Optical Network ) z dostarczeniem do abonenta światłowodu lub skrętki lanowskiej. W podejściu całkowitego PONa ze światłowodem u klienta operator musi przebudować instalacje wewnątrz budynkową, co jest bardzo trudne i kosztowne, oraz dostarczyć nowoczesne światłowodowe adaptery klienckie dla Internetu.

Powyższa część – techniczna – jest ogólnie znana, natomiast trzeba pamiętać o całej technologii strumieniowania programów wraz usługami na żądanie np. VOD,EPG.

 

sieci_pon_telewizja_cyfrowaNależy zdać sobie sprawę, jakie są koszty związane z uzyskaniem strumieni IPTV, musimy je kupić od firmy posiadającej cyfrową stację czołową, czyli zestawić połączenie światłowodowe z taką firmą do nas. Następnie zlecić jej zarządzanie dekoderami klienckimi poprzez ich serwery zarządzające IPTV autoryzacją, bilingami oraz programingiem – następne koszty.

Dekodery IPTV to koszt około 150$ lub opłata miesięczna za wynajem. Do tego zakup paczek programów. Jeśli chcemy oferować VOD to najpierw musimy zakupić licencje na dany np. film a potem go udostępniać i odprowadzać opłaty od każdego klienta.

 

To wszystko powoduje, że sprawy prawno-techniczne związane z oferowaniem IPTV powodują ogromny wzrost kosztów jednostkowych przebudowa na raz całej sieci oraz miesięcznych płacenie innej firmie za ich usługi IPTV. Innymi słowy uzależnienie się od zewnętrznej firmy i bez możliwości konfiguracji paczek programów w zależności od konkurencji na danym obszarze.

 

internet_telewizja_hd_iptvOczywiście można kupić stacje czołową oraz oprogramowanie pośredniczące (midleware) i postawić wszystko u siebie, ale bez wiedzy prawnej oferowanie programów bez umów z nadawcami może być nielegalne.

 

 

Dlatego oferujemy Państwu nowoczesna, dostosowaną do zmieniającego się rynku technologię dostarczania programów cyfrowych.

 

WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI

Firma Neotel przejęła ponad 20 letnie doświadczenie firm działających na rynku telekomunikacyjnym, radiodyfuzji analogowej i cyfrowej.

Zaczynaliśmy, jako firma serwisująca „AZARTY” analogową instalację zbiorczą, którą posiadał każdy blok mieszkalny. Modernizowaliśmy masztowe zestawy antenowe, wzmacniacze, rozgałęźniki, jaki i okablowanie. Zmodernizowaliśmy instalacje zbiorcze dla ponad 40 tys odbiorców.

 

telewizja_online_optykaByliśmy innowatorem w wprowadzaniu sieci BackBone w technologiach światłowodowych
wielo i jednomodowych.

Posiadamy praktyczną wiedzę z zakresu projektowania profesjonalnych instalacji teletransmisyjnych w technologiach hybrydowych światłowodowo-koncentrycznych-ethernetowych-bezprzewodowych.

Zaprojektowaliśmy kilka sieci miejskich dla ponad 100 tys abonentów.

 

 

cyfrowa_tv_onlineW obecnej chwili skupiamy się na wsparciu wiedzą instalatorów oraz firmy wykonawcze np. hotele, biurowce w zakresie nowoczesnych sieci transmisyjnych. Jednocześnie wprowadzamy na Polski rynek nasze markowe Tunery DVB-T zaprojektowane dla naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w Polsce.

 

Specjalizujemy się w modernizacjach sieci mających umożliwić oferowanie usług Triple-Play (telewizja+internet+telefon) zarówno technicznie jak i biznesowo przygotowując ofertę pakietów telewizyjnych na dany rynek.

 

Pracowaliśmy min. dla Multimedia, Stream Communications, Telkonet, Gimsat

Zapraszamy do współpracy.

 

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Wprowadzenie telewizji cyfrowej niesie konieczność określenia nowego modelu biznesowego, który pozwoli zaoferować technologię HDTV, EPG oraz PVR zwiększając penetrację usługami obszar działania sieci.

Z drugiej strony narzuca jednak ograniczenia finansowe na inwestycję.

Wszystko to powoduje, że w przypadku średniej wielkości operatora ISP trudno przenosić modele biznesowe stosowane przez duże telekomy i operatorów kablowych.

Konieczny jest, więc model, który z jednej strony jest w stanie zaoferować abonentowi korzyści wynikające z telewizji cyfrowej, a jednocześnie umożliwić przeprowadzenie inwestycji w sposób bezpieczny i przy minimalnych kosztach.

Firma NEO TEL posiada innowacyjne (opatentowane w EU) rozwiązanie pozwalające na szybką i tanią modernizację sieci Optycznej/Ethernet pozwalającą na zaoferowanie przez operatorów Internetowych usług telewizji cyfrowej w swoich sieciach.

Nie mówimy tutaj o IPTV, lecz o transmisji programów razem z Internetem w sieci Ethernet. Rozwiązanie takie jest darmowe dla operatora, przy retransmisji np. DVB-T/S, nie kupuje sygnału TV ani nie oferuje usług innych operatorów tj. Jambox.

 

dvb_t_lan_balun1Chcąc tanio wprowadzić telewizję cyfrową HD do oferty dostawcy Internetu oraz jednocześnie zachować kontrolę nad zawartością pakietów telewizyjnych proponujemy sprawdzone rozwiązanie oparte o innowacyjne pasywne baluny sumujące TV Cyfrową i Internet w przewodzie Ethernet.

 

programator kopiaRozwiązanie umożliwia przesłanie pakietów programów np. satelitarnych HD w standardzie HD DVB-T co pozwala u klienta odbierać je przy pomocy TV wbudowanym dekoderem DVB-T lub oddzielnym tanim dekoderem z możliwością nagrywania.W ten sposób nie potrzeba zakupu czy wynajęcia dla klienta dekodera IPTV wraz z oprogramowanie do zarządzania.

 

Kompatkowa Stacja Czołowa Od strony operatora sieci dodanie telewizji cyfrowej do oferty nie wiąże się z przerobieniem całej sieci na raz, lecz zastosowaniem balunów tylko tam gdzie klient zakupił usługę TV Cyfrowej.

Operator instaluje kompaktową tanią stacje czołową wraz z urządzeniem nadawczym i wpuszcza własne paczki programów w swoją sieć. Programy może dobierać wedle uznania tworzyć atrakcyjne pakiety w dobrych cenach.

 

KONTAKT

Zainteresowała cię nasza oferta? Chcesz o coś zapytać?
Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub numeru telefonu.